دانلود کتاب پزشکی

دانلود کتاب پزشکی در نسخه‌های الکترونیکی و چاپی در سایت داربوک میسر شده است. دسترسی به کتاب‌های به روز و رفرنس انگلیسی همواره یکی از دغدغه‌های دانشجویان و محققین حوزه‌ی پزشکی است. دسترسی به کتاب‌های روز پزشکی و اطلاع از جدیدترین دستاوردهای حوزه‌ی پزشکی قطعاً می‌تواند به بهبود سطح علمی و درمانی پزشکان کمک کند. ما در سایت داربوک امکان دانلود کتاب پزشکی را ارزان و باصرفه کرده‌ایم. شما می‌توانید در سایت داربوک از جدیدترین و به روزترین کتاب‌های پزشکی بهره ببرید. در صورتی که کتاب‌های مورد نظر شما در سایت موجود نباشد، امکان سفارش آن‌ها فراهم خواهد بود. همکاران ما با پیگیری سفارش‌های شما و خرید کتاب‌های پزشکی آن‌ها را در اختیار شما عزیزان قرار خواهند داد.

در حال حاضر شما می‌توانید تمامی کتاب‌های پزشکی بارگذاری شده در سایت داربوک را به صورت الکترونیکی دریافت کنید. پس از خرید کتاب پزشکی از سایت داربوک darbook.net لینک دانلود کتاب مستقیماً در اختیار شما قرار می‌گیرد و شما می‌توانید به راحتی آن را دانلود کنید. در سایت داربوک ما امکانات و شرایطی را فراهم آورده‌ایم تا شما کاربران محترم بتوانید بسیار سریع و آسان کتاب‌های دانشگاهی مختلف یک حوزه‌ی خاص پژوهشی را جستجو و کتاب های مورد نظر خود را خریداری و دانلود کنید. در ادامه به برخی از امکانات داربوک برای دانلود کتاب پزشکی اشاره خواهیم کرد.

تمهیدات داربوک برای خرید و دانلود کتاب پزشکی

برای دانلود کتاب پزشکی به شیوه‌ای ساده‌تر و سریع‌تر، همه‌ی کتاب‌های رشته‌ها و گرایش‌های پزشکی به صورت دقیق و تخصصی طبقه‌بندی و دسته‌بندی شده‌اند. پس از ورود به بخش کتاب‌های پزشکی می‌توانید از نوار دسته‌بندی کتاب‌ها، رشته‌ها و موضوعات کتاب‌های پزشکی را مشاهده کنید. با ورود به هر یک از دسته‌ها، طیف متنوعی از کتاب‌های پزشکی در آن موضوع خاص قابل مشاهده است. برخی از این کتاب‌ها در سطح پایه و مناسب دانشجویان پزشکی و برخی در سطحی کاملاً پیشرفته و تخصصی هستند. تا پژوهشگران و متخصصان پزشکی بتوانند از آن‌ها برای روزآمد کردن دانش خود بهره ببرند. علاوه بر این ما در سایت داربوک تمهیدات دیگری نیز برای دانلود کتاب پزشکی در نظر گرفته شده است که در ادامه به صورت خلاصه به آن‌ها اشاره می‌کنیم:

  • امکان دانلود آنی، سریع و آسان کتاب پزشکی پس از خرید
  • طبقه‌بندی و دسته‌بندی هدف‌مند کتاب‌ها به صورت موضوعی
  • تهیه‌ی گلچینی از کتاب‌های پزشکی در موضوعات مختلف در قالب کتاب‌های برگزیده
  • امکان سفارش کتاب‌هایی که در سایت بارگذاری نشده‌اند و وجود ندارند
  • دریافت و سفارش کتاب به صورت الکترونیکی و چاپی

خرید و دانلود کتاب پزشکی به صورت الکترونیکی و چاپی

یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد سایت داربوک این است که شما می‌توانید کتاب‌های مورد نظر خود را به صورت چاپی یا الکترونیکی سفارش دهید. تمامی کتاب‌های موجود در سایت به صورت الکترونیکی در دسترس هستند. لذا شما می‌توانید برای دریافت نسخه الکترونیک کتاب های پزشکی خیلی سریع اقدام کنید و روال معمول را طی کنید. برخی از فعالان حوزه‌ی پزشکی مطالعه‌ی نسخه‌های چاپی را ترجیح می‌دهند. برای این افراد نیز امکان تهیه نسخه‌ی چاپی کتاب‌های پزشکی فراهم شده است. برای این منظور، پس از ورود به صفحه‌ی کتاب، بر روی نسخه‌ی چاپی کلیک کنید. در صورتی که امکان تهیه‌ی نسخه‌ی چاپی این کتاب فراهم باشد، شما به مرحله‌ی سفارش وارد می‌شوید و می‌توانید کیفیت چاپی کتاب مورد نظر خود را انتخاب کنید. اما اگر این امکان فراهم نباشد، پیغامی مبنی بر عدم امکان تهیه نسخه‌ی چاپی به شما داده خواهد شد.

ایجاد طبقه‌بندی تخصصی برای دانلود کتاب پزشکی

اکثر سایت‌های سفارش و دانلود کتاب های دانشگاهی دسته‌بندی‌های خیلی کلی دارند و مثلاً کل کتاب‌های پزشکی را در یک دسته قرار داده‌اند. این کار باعث می‌شود تا شما در میان خیل عظیمی از کتاب‌های پزشکی گم شوید و برای پیدا کردن کتابی در یک حوزه‌ی خاص، مجبور به جستجو در میان کل کتاب‌ها باشید. در این حالت اگر شما نام کتاب مورد نظر خود را ندانید، قطعاً زمان زیادی را برای بررسی و پیدا کردن کتاب‌ها باید صرف کنید. اما در سایت داربوک یک طبقه‌بندی ویژه و تخصصی انجام شده تا شما بتوانید خیلی سریع به کتاب‌های پزشکی مورد نظر خود دسترسی پیدا کنید. در سایت داربوک کتاب‌ها بر اساس رشته‌ها، گرایش‌ها، موضوعات خاص پزشکی و حوزه‌های تخصصی خاص دسته‌بندی شده‌اند. لذا شما می‌توانید خیلی راحت چرخی در میان کتاب‌های تخصصی مربوط به خود بزنید و کتاب‌های مورد نظر خود را به راحتی پیدا کنید.

کتاب‌های برگزیده یک امکان ویژه در داربوک

علاوه بر بخش دانلود کتاب پزشکی که به صورت تکی، می‌توانید در میان کتاب‌ها جستجو کنید، گروه تخصصی ما، بخش دیگری را اضافه کرده تا متناسب با سطح و موضوع مورد نظر بتوانید برترین و پرکاربردترین کتاب‌ها را تهیه کنید. در بخش کتاب‌های برگزیده کتاب‌ها بر اساس نیازهای مختلف تهیه شده‌اند. مثلاً برای امتحان برد تخصصی در یک رشته‌ی خاص، منابع مورد استفاده به صورت یک پکیج درآمده‌اند. یا مثلاً دانشجوی پزشکی عمومی هستید و به مجموعه‌ای از کتاب‌های عمومی و مرجع نیاز دارید. ما برای این منظور هم پکیج‌هایی را تحت عنوان کتاب‌های برگزیده برای شما در نظر گرفته‌ایم. حسن این پکیج‌های این است که مجموعه‌ی کتاب‌ها را با تخفیف تهیه می‌کنید و در هزینه‌ی شما نیز صرفه‌جویی می‌شود. بدین ترتیب دست شما برای دانلود کتب پزشکی بازتر خواهد بود و با دیدی باز و روشن می‌توانید کتاب‌های پزشکی مورد نظر خود را تهیه کنید.

معرفی برخی از دسته‌های پرطرفدار کتاب پزشکی

مثل همه‌ی رشته‌ها برخی از گرایش‌های پزشکی نیز از اهمیت بیشتری برخوردارند و در میان کاربران طرفداران بیشتری دارند. در بخش دانلود کتاب پزشکی نیز برخی دسته‌ها از اقبال بیشتری برخوردارند. که از آن جمله می‌توان به دسته‌های زیر اشاره کرد:

معرفی دسته‌ی دانلود کتاب پزشکی آناتومی

آناتومی و علوم تشریحی یکی از مباحث پایه و عام در پزشکی است که تقریباً همه رشته‌ها و گرایش‌های مهندسی با آن سر و کار دارند. لذا دسته‌ی دانلود کتاب آناتومی یکی از پرکاربردتری بخش‌های دانلود کتاب پزشکی است که در آن کتاب‌های آناتومی در سطوح مختلف عرضه شده است. آناتومی همچنین یک گرایش تخصصی در پزشکی نیز محسوب می‌شود لذا در این بخش هم می‌توان کتاب‌های پایه و هم تخصصی را مشاهده کرد. از معروفترین کتاب‌های آناتومی که در دسته‌ی کتاب‌های آناتومی و علوم تشریحی قرار داده شده است، کتاب‌های آناتومی گری، کتاب آناتومی اسنل، آناتومی فک و صورت، آناتومی مغز و اعصاب و برخی دیگر از کتاب‌های آناتومی پزشکی است. 

دسته‌ی دانلود کتاب پزشکی خانواده

دسته‌ی دانلود کتاب پزشکی خانواده نیز جزء دسته‌هایی است که می‌تواند برای هر پزشک یا دانشجوی پزشکی جذابیت داشته باشد. دسته‌ی کتاب‌های پزشکی خانواده مباحث مختلفی از جمله بهداشت عمومی افراد و خانواده، آسیب‌های اجتماعی و روانشناختی منجر به بیماری، مباحث روانشناسی، معاینات اولیه، بیماری‌های ارثی و زمینه‌ای و مباحثی از این قبیل را در بر می‌گیرد. در واقع پزشکی خانواده پایه و اساس تنظیم و پیگیری بیماری‌های خانواده‌هاست.

معرفی کتاب‌های دندانپزشکی

در دسته‌ی دانلود کتاب دندانپزشکی مجموعه‌ای کامل از کتاب‌های دندانپزشکی گردآوری شده است. در این بخش از دانلود کتاب پزشکی شما می‌توانید کتاب‌های مربوط به آناتومی فک و صورت و دندان، موفولوژی و گونه‌شناسی انواع دندان‌ها، جراحی دندان، ایمپلنت و عصب‌شناسی دندان را به صورت کاملاً اختصاصی و طبقه‌بندی شده مشاهده کنید. در بخش دانلود کتاب دندانپزشکی شما می‌توانید جدیدترین و به‌روزترین کتاب‌های دندانپزشکی را مشاهده کنید و در صورت نیاز به کتاب‌های جدید آن‌ها را ثبت سفارش کنید تا همکاران ما در سایت داربوک (سایت جامع دانلود کتاب‌های دانشگاهی) اقدامات لازم جهت تهیه و درج کتاب را انجام دهند.

معرفی بخش دانلود کتاب داروسازی

در بخش دانلود کتاب داروسازی مجموعه‌ای از جدیدترین و به‌روزترین کتاب‌های داروسازی در اختیار شما قرار داده شده است. در این دسته از کتاب‌های پزشکی آرشیو جامعی از کتاب‌های مختلف داروسازی با موضوعاتی از قبیل بیولوژی، گیاهان دارویی، بیماری‌ها و تأثیر داروها بر آن، شیمی دارو و ... گردآوری شده است. همچنین با مراجعه به بخش دانلود کتاب پزشکی می‌توانید از سایر دسته‌ها و موضوعات مرتبط با داروسازی از جمله انگل‌شناسی، میکروب‌شناسی، ویروس‌شناسی و ... نیز بهره ببرید و کتاب‌های مورد نظر خود را به شکلی جامع و در یک پکیج کامل دریافت و دانلود نمایید.

خرید و دانلود جدیدترین کتاب‌های رفرنس پزشکی

یکی از امکانات و فرصت‌های سایت داربوک این است که شما می‌توانید از جدیدترین کتاب‌های منتشر شده مطلع شوید. با عضویت در کانال تلگرام پزشکی داربوک، می‌توانید از آپدیت‌های روزانه‌ی سایت در بخش پزشکی مطلع شوید. به این ترتیب همواره خود را در جریان تازه‌های نشر قرار دهید. اگر شما از پژوهشگران، دانشجویان یا پزشکان جویای کتاب هستید می‌توانید با عضویت در کانال‌ پزشکی داربوک یا عضویت در صفحه اینستاگرام از جدیدترین کتاب‌های پزشکی و همچنین کتاب‌های منتخب پزشکی مطلع شوید و در صورت تمایل اقدام به خرید و دانلود کتاب پزشکی مورد نظر خود نمایید. داربوک همواره در کنار شماست و از پیشنهادها و انتقادهای شما جهت بهبود عملکرد سایت و بهتر شدن خدمات‌رسانی، بهره خواهد برد. پس با ما در تماس باشید و ما را در جریان دیدگاه‌های خود قرار دهید.

کتاب پزشکی

نام کتاب: The Immune System نویسنده: P Parham, Charles Janeway, ویرایش: 3 سال انتشار: 2009 کد ISBN کتاب: 9780815341468, 0815341466, فرمت: PDF تعداد صفحه: 611 حجم کتاب: 93 مگابایت کیفیت کتاب: OCR انتشارات: Garland Science

نام کتاب: Biology Of Spiders نویسنده: Rainer F. Foelix, ویرایش: 2 سال انتشار: 1996 کد ISBN کتاب: 0195095936, 9780195095937, فرمت: PDF تعداد صفحه: 336 حجم کتاب: 32 مگابایت کیفیت کتاب: SCAN انتشارات: Oxford University Press

نام کتاب: Exotic Fruits Reference Guide نویسنده: Sueli Rodrigues, Ebenezer De Oliveira Silva, Edy Sousa De Brito, ویرایش: 1 سال انتشار: 2018 کد ISBN کتاب: 0128031530, 9780128031537, فرمت: PDF تعداد صفحه: 488 حجم کتاب: 13 مگابایت کیفیت کتاب: نامشخص انتشارات: Academic Press

نام کتاب: Principles Of Hearing Aid Audiology نویسنده: Maryanne Tate Maltby, ویرایش: 2 سال انتشار: 2002 کد ISBN کتاب: 1861562578, فرمت: PDF تعداد صفحه: 350 حجم کتاب: 2 مگابایت کیفیت کتاب: OCR انتشارات: Wiley

نام کتاب: Blandy’S Urology نویسنده: Omar M. Aboumarzouk, ویرایش: 3 سال انتشار: 2019 کد ISBN کتاب: 9781118863374, فرمت: PDF تعداد صفحه: 850 حجم کتاب: 35 مگابایت کیفیت کتاب: OCR انتشارات: Wiley-Blackwell

نام کتاب: Advances In Geriatric Dermatology نویسنده: Anne Lynn S. Chang, ویرایش: 1 سال انتشار: 2015 کد ISBN کتاب: 9783319183800, 331918380X, فرمت: EPUB تعداد صفحه: 109 حجم کتاب: 1 مگابایت کیفیت کتاب: OCR انتشارات: Springer

نام کتاب: Acquired Brain Injury - An Integrative Neuro-Rehabilitation Approach نویسنده: Jean Elbaum, Deborah Benson, ویرایش: 1 سال انتشار: 2007 کد ISBN کتاب: 9780387375755, 0387375759, فرمت: PDF تعداد صفحه: 298 حجم کتاب: 3 مگابایت کیفیت کتاب: OCR انتشارات: Springer

نام کتاب: Algebraic And Combinatorial Computational Biology نویسنده: Raina Robeva, Matthew Macauley, ویرایش: 1 سال انتشار: 2018 کد ISBN کتاب: 9780128140666, فرمت: PDF تعداد صفحه: 434 حجم کتاب: 26 مگابایت کیفیت کتاب: OCR انتشارات: Academic Press

نام کتاب: Guide To The Canadian Family Medicine Examination نویسنده: Megan Dash, Angela Arnold, ویرایش: 2 سال انتشار: 2017 کد ISBN کتاب: 1259861864, 9781259861864, فرمت: PDF تعداد صفحه: 336 حجم کتاب: 8 مگابایت کیفیت کتاب: SCAN انتشارات: McGraw-Hill

نام کتاب: Anesthesiology Critical Care Board Review نویسنده: George Williams, Navneet Grewal, Marc Popovich, ویرایش: 1 سال انتشار: 2019 کد ISBN کتاب: 9780190908065, فرمت: PDF تعداد صفحه: 217 حجم کتاب: 16 مگابایت کیفیت کتاب: OCR انتشارات: Oxford University Press